Hokejbal

Súťaže a ligy

Turčianska hokejbalová liga

Zlatomoravecká hokejbalová liga

Zvolenská hokejbalová liga

Západoslovenská hokejbalová liga

Považskobystrická hokejbalová liga

Kysucká hokejbalová liga Čadca

Rajecká hokejbalová liga

Mestská hokejbalová únia Košice

3b Prešovská hokejbalová liga

Senecká hokejbalová liga

Malokarpatská hokejbalová liga

Bytčianska hokejbalová liga

Vrbovská hokejbalová liga

Novozámocká hokejbalová liga

Vrábeľská hokejbalová liga

Mestská hokejbalová liga Spišská Nová Ves

Skalická mestská hokejbalová liga

Popradská hokejbalová liga

Veľkokrtíšska hokejbalová liga

Nitrianska hokejbalová liga

Bratislavská hokejbalová liga

Farská hokejbalová liga Nitra

Mestská hokejbalová liga L. Mikuláš

Drahovská hokejbalová liga

Naša Hokejbalová Liga Snina

Amatérska hokejbalová liga Rožňava

Podpolianska hokejbalová liga Detva

Kežmarská hokejbalová liga

Winter Cup Gajary 2014

Tatranská hokejbalová extraliga

MAMUT AVE CUP 2012

Street&Ball Hockey World Championship Bratislava 2011

Bratislavská hokejbalová liga

Hokejbalová EEA Superliga

MAMUT CUP

Halová Hokejbalová Liga Zvolen

Posledné zápasy

Zápas
Blackhawks - Stahl Sever
FHŽL Žilina - seniori I. Semifinále (2. zápas)
6:0
včera o 19:00
HBK VICTORY - KNM Predators
FHŽL Žilina - seniori I. Semifinále (2. zápas)
7:4
predvčerom o 18:30
SALORA Žilina - HBC Rajec Wings
FHŽL Žilina - seniori I. Semifinále (1. zápas)
7:1
22.05.2022 19:30
1 PEPEK Team - EUROIMPEX
FHŽL Žilina - seniori I. Semifinále (2. zápas)
9:5
22.05.2022 18:00
Scorpions B - Antik
ByHL - seniori Semifinále (1. zápas)
3:6
22.05.2022 10:30
HBK RONA Rozkvet - Šmolkovia Bytča
ByHL - seniori Semifinále (1. zápas)
6:4
22.05.2022 09:00
HBK VICTORY - KNM Predators
FHŽL Žilina - seniori I. Semifinále (1. zápas)
8:6
20.05.2022 18:30
1 PEPEK Team - EUROIMPEX
FHŽL Žilina - seniori I. Semifinále (1. zápas)
7:1
19.05.2022 19:15
1 Blackhawks - Stahl Sever
FHŽL Žilina - seniori I. Semifinále (1. zápas)
2:4
18.05.2022 18:30
1 HBC Revolution - PEPEK Team
FHŽL Žilina - seniori I. Štvrťfinále (3. zápas)
3:9
15.05.2022 19:30
1 HBK Čadca - Blackhawks
FHŽL Žilina - seniori I. Štvrťfinále (3. zápas)
5:7
15.05.2022 18:00
1 Funky Monkeys - Stahl Sever
FHŽL Žilina - seniori I. Štvrťfinále (4. zápas)
1:2
15.05.2022 11:30
HBK Podhradie - Šmolkovia Bytča
ByHL - seniori Štvrťfinále (3. zápas)
0:5 kont.
15.05.2022 09:00
SALORA Žilina - HBC Rajec Wings
FHŽL Žilina - seniori I. 3. kolo (nadstavba)
11:3
13.05.2022 20:00
1 Funky Monkeys - Stahl Sever
FHŽL Žilina - seniori I. Štvrťfinále (3. zápas)
3:2 s.n.
13.05.2022 18:30
1 Blackhawks - HBK Čadca
FHŽL Žilina - seniori I. Štvrťfinále (2. zápas)
9:2
12.05.2022 19:15
1 SOKOL - EUROIMPEX
FHŽL Žilina - seniori I. Štvrťfinále (3. zápas)
4:7
11.05.2022 19:00
1 EUROIMPEX - SOKOL
FHŽL Žilina - seniori I. Štvrťfinále (2. zápas)
4:3
08.05.2022 18:00
1 PEPEK Team - HBC Revolution
FHŽL Žilina - seniori I. Štvrťfinále (2. zápas)
6:5
08.05.2022 16:30
Stahl Sever - Funky Monkeys
FHŽL Žilina - seniori I. Štvrťfinále (2. zápas)
5:4 s.n.
08.05.2022 12:30