Hokejbal

Súťaže a ligy

Turčianska hokejbalová liga

Zlatomoravecká hokejbalová liga

Zvolenská hokejbalová liga

Západoslovenská hokejbalová liga

Považskobystrická hokejbalová liga

Kysucká hokejbalová liga Čadca

Rajecká hokejbalová liga

Mestská hokejbalová únia Košice

3b Prešovská hokejbalová liga

Senecká hokejbalová liga

Malokarpatská hokejbalová liga

Bytčianska hokejbalová liga

Vrbovská hokejbalová liga

Novozámocká hokejbalová liga

Vrábeľská hokejbalová liga

Mestská hokejbalová liga Spišská Nová Ves

Skalická mestská hokejbalová liga

Popradská hokejbalová liga

Veľkokrtíšska hokejbalová liga

Nitrianska hokejbalová liga

Bratislavská hokejbalová liga

Farská hokejbalová liga Nitra

Mestská hokejbalová liga L. Mikuláš

Drahovská hokejbalová liga

Naša Hokejbalová Liga Snina

Amatérska hokejbalová liga Rožňava

Podpolianska hokejbalová liga Detva

Kežmarská hokejbalová liga

Winter Cup Gajary 2014

Tatranská hokejbalová extraliga

MAMUT AVE CUP 2012

Street&Ball Hockey World Championship Bratislava 2011

Bratislavská hokejbalová liga

Hokejbalová EEA Superliga

MAMUT CUP

Posledné zápasy

Zápas
Falcons - KSD N. Dubnica
THbL - 1. liga seniori Finále (5. zápas)
odl.
08.07.2018 09:30
KSD N. Dubnica - Falcons
THbL - 1. liga seniori Finále (4. zápas)
7:5
07.07.2018 09:30
Mikomix - DANDY
FHŽL Žilina - seniori I. Finále (5. zápas)
4:3
05.07.2018 20:00
Revol. Žirafa - EUROIMPEX
FHŽL Žilina - seniori I. o 3. miesto (1. zápas)
6:1
01.07.2018 19:30
Falcons - KSD N. Dubnica
THbL - 1. liga seniori Finále (3. zápas)
6:3
01.07.2018 09:30
DANDY - Mikomix
FHŽL Žilina - seniori I. Finále (4. zápas)
5:3
30.06.2018 20:00
KSD N. Dubnica - Falcons
THbL - 1. liga seniori Finále (2. zápas)
1:4
30.06.2018 09:30
DANDY - Mikomix
FHŽL Žilina - seniori I. Finále (3. zápas)
4:6
29.06.2018 20:00
Mikomix - DANDY
FHŽL Žilina - seniori I. Finále (2. zápas)
3:1
24.06.2018 19:00
Denevils Nitra - DCA Stars Dubnica
Gerardin Cup Finále (1. zápas)
6:1
24.06.2018 16:00
HBC BW Púchov - L2 Gajary Flames
Gerardin Cup o 3. miesto (1. zápas)
1:0 s.n.
24.06.2018 15:00
L2 Gajary Flames - DCA Stars Dubnica
Gerardin Cup Semifinále (1. zápas)
0:3
24.06.2018 14:30
Denevils Nitra - HBC BW Púchov
Gerardin Cup Semifinále (1. zápas)
2:1
24.06.2018 14:00
DCA Stars Dubnica - Juniori Púchov
Gerardin Cup Štvrťfinále (1. zápas)
4:3
24.06.2018 13:30
Scorpions PB - L2 Gajary Flames
Gerardin Cup Štvrťfinále (1. zápas)
1:2 s.n.
24.06.2018 13:00
Youngboys Púchov - HBC BW Púchov
Gerardin Cup Štvrťfinále (1. zápas)
0:1 s.n.
24.06.2018 12:30
Denevils Nitra - PANTHERS Senica
Gerardin Cup Štvrťfinále (1. zápas)
3:1
24.06.2018 12:00
L2 Gajary Flames - HARVARD Partizánske
Gerardin Cup Osemfinále (1. zápas)
2:0
24.06.2018 11:30
Juniori Púchov - Brezno Knights
Gerardin Cup Osemfinále (1. zápas)
1:0
24.06.2018 11:00
Sparta - HbK COCRA RADVAŇ
1.BBHbL Finále (2. zápas)
3:8
24.06.2018 10:30