Hokejbal

Súťaže a ligy

Turčianska hokejbalová liga

Zlatomoravecká hokejbalová liga

Zvolenská hokejbalová liga

Západoslovenská hokejbalová liga

Považskobystrická hokejbalová liga

Kysucká hokejbalová liga Čadca

Rajecká hokejbalová liga

Mestská hokejbalová únia Košice

3b Prešovská hokejbalová liga

Senecká hokejbalová liga

Malokarpatská hokejbalová liga

Bytčianska hokejbalová liga

Vrbovská hokejbalová liga

Novozámocká hokejbalová liga

Vrábeľská hokejbalová liga

Mestská hokejbalová liga Spišská Nová Ves

Skalická mestská hokejbalová liga

Popradská hokejbalová liga

Veľkokrtíšska hokejbalová liga

Nitrianska hokejbalová liga

Bratislavská hokejbalová liga

Farská hokejbalová liga Nitra

Mestská hokejbalová liga L. Mikuláš

Drahovská hokejbalová liga

Naša Hokejbalová Liga Snina

Amatérska hokejbalová liga Rožňava

Podpolianska hokejbalová liga Detva

Kežmarská hokejbalová liga

Winter Cup Gajary 2014

Tatranská hokejbalová extraliga

MAMUT AVE CUP 2012

Street&Ball Hockey World Championship Bratislava 2011

Bratislavská hokejbalová liga

Hokejbalová EEA Superliga

MAMUT CUP

Halová Hokejbalová Liga Zvolen

Posledné zápasy

Zápas
Antik - Scorpions B
ByHL - seniori 2. kolo
1:6
25.09.2022 11:30
Šmolkovia Bytča - Screams Elstav
ByHL - seniori 2. kolo
9:5
25.09.2022 10:00
Predmier - Octopus
ByHL - seniori 2. kolo
15:3
25.09.2022 08:30
Octopus - Šmolkovia Bytča
ByHL - seniori 1. kolo
3:5
18.09.2022 11:30
Scorpions B - Predmier
ByHL - seniori 1. kolo
5:3
18.09.2022 10:00
Screams Elstav - Antik
ByHL - seniori 1. kolo
5:0 kont.
18.09.2022 08:30
Hbc Skalité - Gumkáči
PANTHERS Cup Finále (1. zápas)
3:1
13.08.2022 17:00
Hbc Čadca Čadečka - Dream Team
PANTHERS Cup o 3. miesto (1. zápas)
3:2
13.08.2022 16:15
Dream Team - Gumkáči
PANTHERS Cup Semifinále (1. zápas)
2:3
13.08.2022 15:30
Hbc Skalité - Hbc Čadca Čadečka
PANTHERS Cup Semifinále (1. zápas)
1:0
13.08.2022 14:45
Medokýš Martin - Gumkáči
PANTHERS Cup Štvrťfinále (1. zápas)
2:5
13.08.2022 13:45
PEPEK Team - Hbc Čadca Čadečka
PANTHERS Cup Štvrťfinále (1. zápas)
2:3
13.08.2022 13:00
Medokýš Martin - Svrčinovec Eagles
PANTHERS Cup 3. kolo, Skupina A
7:3
13.08.2022 11:30
Hbc Skalité - PEPEK Team
PANTHERS Cup 3. kolo, Skupina A
3:2
13.08.2022 11:00
Gumkáči - Hbc Čadca Čadečka
PANTHERS Cup 3. kolo, Skupina B
1:2
13.08.2022 10:30
Svrčinovec Eagles - PEPEK Team
PANTHERS Cup 2. kolo, Skupina A
2:10
13.08.2022 10:00
Medokýš Martin - Hbc Skalité
PANTHERS Cup 2. kolo, Skupina A
2:3
13.08.2022 09:30
Dream Team - Gumkáči
PANTHERS Cup 2. kolo, Skupina B
4:2
13.08.2022 09:00
Medokýš Martin - PEPEK Team
PANTHERS Cup 1. kolo, Skupina A
3:1
13.08.2022 08:30
Dream Team - Hbc Čadca Čadečka
PANTHERS Cup 1. kolo, Skupina B
3:0
13.08.2022 08:00